Hizmetler

“Başlıca hizmetler; hastalarımıza iyi hekimlik ilkelerinden ödün vermeden tanı koymak, tedavi etmek ve takibini sağlamaktır.”

TANI

Fizik muayene esastır. Başvurudaki şikayetiniz muayene sonrası tanıya yönelik en gerekli tetkiklerle araştırılır. Sonrasında gereken temel ve gelişmiş tetkikler kullanılarak kesin tanıya ulaşılır.

Her türlü radyolojik ve biyokimyasal test uygulanır. Tetkik sonrası tedaviniz düzenlenir. Kliniğimizde sağlık bilgileriniz toplanıp kişisel bilgilerin korunması ve gizliliği ilkesi çerçevesinde sizin adınıza arşivlenip saklanmaktadır.

CERRAHİ OPERASYON

Cerrahi operasyonlar A ve B sınıfı hastanelerde ameliyathane ortamında yapılmaktadır.

Tanı sonrası probleme odaklı endoskopik ve minimal invaziv yöntemler seçilmeye çalışılır. Sağlığınıza kavuşmanız için seçilen tedavi yöntemi çoğu zaman tek bir seçenekten oluşmaz.

Endoskopik cerrahiler için doğru zamanlama yapılmamışsa açık cerrahi yöntemler tercih edilebilir.

Cerrahiden kaçınmak tedavinizin aksamasına ve hastalığınızın ilerlemesine yol açabilir. İlerlemiş rahatsızlıkların tedavisi giderek karmaşıklaşır ve güncel hayata geri dönüş süresi uzar.

TEDAVİ VE TAKİP

Ağrılı bir eklem ya da omurga mutsuz yaşamın ve günümüz toplumunun hastalığı “endişe”nin kaynağı olabilir. Uzamış ağrılar vücudumuzun tamir yeteneğinin üstündeki rahatsızlıkların habercisidir.

Cerrahi tedavi kendiliğinden iyileşmesi mümkün olmayan sorunları giderir, yaralanmaları onarır.

Tedavi sonrası hastaların iyileşme süreci ilk 24 saatten sonra haftalık, aylık ve yıllık olarak düzenli-periyodik yapılır.

Diğer Hizmetler

Daha Fazla bilgi İçin

lütfen iletişime geçin.

Sorunuzu Sorun