Tedavi Yöntemleri

“Hastalarımızın yüzlerine gülümsemeyle yansıyan memnuniyet, başarımızın madalyonudur.”

CERRAHİ TEDAVİ

Modern cerrahi yöntemler giderek invaziv klasik yöntemlerin yerini almaktadır. Cerrahi kesiler küçülmekle kalmayıp tedavinin hastalıktan daha fazla zarar vermemesi esastır. Olabildiğince doğal koridor ve boşluklar kullanılarak kameralar, navigasyon cihazları hatta robot yardımlı cerrahileri kullanıyoruz.

FİZİK TEDAVİ

Bu tedaviler fizik tedavi hekimiyle koordineli olarak ilgili branş hekimleri tarafından yürütülmektedir. Ameliyat sonrası rehabilitasyonda fizyoterapist eşliğinde iyileşme belli bir düzeye gelinceye kadar tarafımızdan takip edilmektedir.

REJENERATİF TIP / HÜCRESEL TEDAVİLER

Ortopedide geleceğin tedavi yöntemleri hücresel tedaviler olacaktır. Cerrahi sonrası hücresel tedavi yapılabilmesi ancak endoskopik, minimal invasiv cerrahiler sonrasında mümkün olabilmektedir. Çok yakın gelecekte, menisküs, omurga diskleri laboratuvar ortamında biyolojik printerlar kullanılarak üretilip tedavilerde kullanılacaktır.

ÇEKİNİK/İLAÇ TEDAVİSİ

Doku iyileşmesi yumuşak dokularda yoğun inflamasyon ve ağrı sebebidir. Fonksiyonu artırmak ve iyileşmeyi hızlandırmak için anti-inflamatuar ilaç kullanımı neredeyse tüm tedavilerde şarttır. Protein ve matriks sentezini desteklenmeyen ürünler, aminoasit ve vitaminler ile tedavimizi tamamlıyoruz.

GİRİŞİMSEL TEDAVİ

Doku iyileşmesi yumuşak dokularda yoğun inflamasyon ve ağrı sebebidir. Fonksiyonu artırmak ve iyileşmeyi hızlandırmak için antiiflamatuar ilaç kullanımı neredeyse tüm tedavilerde şarttır. Protein ve matriks sentezini desteklenmeyen ürünler, aminoasit ve vitaminler ile tedavimizi tamamlıyoruz.

MEZOTERAPİ

Mezoterapi (intradermal terapi), çok sayıda medikal durumda etkinliği bilinen, hekim tarafından uygulanan tıbbi bir prosedürdür.

Neden biz?

Daha Fazla bilgi İçin

lütfen iletişime geçin.

Sorunuzu Sorun