top of page
Tolgay Şatanaintro.webp

Hizmetler

“Başlıca hizmetler; hastalarımıza iyi hekimlik ilkelerinden ödün vermeden tanı koymak, tedavi etmek ve takibini sağlamaktır.”

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
Tolgay Şatana

shutterstock_583204180.webp

TEŞHİS - TANI

Fizik muayene esastır. Başvurudaki şikayetiniz muayene sonrası tanıya yönelik en gerekli tetkiklerle araştırılır. Sonrasında gereken temel ve gelişmiş tetkikler kullanılarak kesin tanıya ulaşılır.

Her türlü radyolojik ve biyokimyasal test uygulanır. Tetkik sonrası tedaviniz düzenlenir. Kliniğimizde sağlık bilgileriniz toplanıp kişisel bilgilerin korunması ve gizliliği ilkesi çerçevesinde sizin adınıza arşivlenip saklanmaktadır.

shutterstock_597297872.webp

CERRAHİ OPERASYON

Cerrahi operasyonlar A ve B sınıfı hastanelerde ameliyathane ortamında yapılmaktadır.

Tanı sonrası probleme odaklı endoskopik ve minimal invaziv yöntemler seçilmeye çalışılır. Sağlığınıza kavuşmanız için seçilen tedavi yöntemi çoğu zaman tek bir seçenekten oluşmaz.

Endoskopik cerrahiler için doğru zamanlama yapılmamışsa açık cerrahi yöntemler tercih edilebilir.

Cerrahiden kaçınmak tedavinizin aksamasına ve hastalığınızın ilerlemesine yol açabilir. İlerlemiş rahatsızlıkların tedavisi giderek karmaşıklaşır ve güncel hayata geri dönüş süresi uzar.

tolgay şatana - tedavi ve takip

TEDAVİ VE TAKİP

Ağrılı bir eklem ya da omurga mutsuz yaşamın ve günümüz toplumunun hastalığı “endişe”nin kaynağı olabilir. Uzamış ağrılar vücudumuzun tamir yeteneğinin üstündeki rahatsızlıkların habercisidir.

Cerrahi tedavi kendiliğinden iyileşmesi mümkün olmayan sorunları giderir, yaralanmaları onarır.

Tedavi sonrası hastaların iyileşme süreci ilk 24 saatten sonra haftalık, aylık ve yıllık olarak düzenli-periyodik yapılır.

My Approach

Diğer Hizmetler

Hastanede Tedavi ve Takip

Cerrahi tedavilerimizi anlaşmalı olduğumuz çeşitli sınıftaki hastanelerde yapmaktayız. Tedavi paketimizin dışında takip ya da başka hekimlerce tamamlanmamış tedavileri üstlenmemiz için lütfen danışınız.

Ofiste Tanı ve Tedavi

Ofisimizde ayakta tedavi yöntemlerinin tamamı hijyenik ortamlarda uygulanır. İleri tetkik merkezleriyle komşu olmamızın yanı sıra büyük alışveriş merkezlerinin de yanı başındayız. İsteğinize göre özel araç ile ev / ofis / havaalanı transfer hizmetimiz vardır.

Evde Tanı ve Tedavi

Hareket imkanı kısıtlı olan hastalarımıza istenildiği takdirde evde tanı ve tedavi hizmeti sunuyoruz. Yatağında radyolojik tetkik dahil basit tanı yöntemleri uygulanabilmektedir. Gerektiği durumlarda uzaktan izleme ve takip cihazları sağlanabilmektedir.

Uzaktan Teşhis ve Danışmanlık

Şehir dışında olmanız veya muayenehanemize gelemediğiniz durumlarda sizin veya yakınlarınızın sağlık problemlerini danışmak, bilgi almak için lütfen randevu formunu doldurun.

bottom of page